Tytoń jest jednym z największych ludzkich nałogów, choć lekarze od wielu lat twierdzą, że palenie go bardzo szkodzi zdrowiu. Faktycznie długoletnie badania potwierdziły bezpośredni związek palenia z licznymi chorobami płuc i pozostałych narządów, łącznie z nowotworami." /> Z jakiego powodu elektroniczne papierosy zyskały tak dużą popularność, na jakiej zasadzie one działają. - absolucorse

absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Z jakiego powodu elektroniczne papierosy zyskały tak dużą popularność, na jakiej zasadzie one działają. - absolucorse

Z jakiego powodu elektroniczne papierosy zyskały tak dużą popularność, na jakiej zasadzie one działają.

Wrzesień 13th, 2020
Tytoń jest jednym z największych nałogów ludzkości, choć środowiska lekarskie od wielu lat twierdzą, że palenie go bardzo szkodzi zdrowiu. Faktycznie wieloletnie badania potwierdziły bezpośredni związek palenia z rozmaitymi chorobami płuc i innych narządów, nawet z nowotworami.

A wszystko przez to, że podczas palenia tytoniu wydzielają się dziesiątki rozmaitych substancji chemicznych, niekiedy bardzo trujących, i przez płuca będą one przenikać do organizmów palących przyczyniając się tam do dużych spustoszeń. Kolejną sprawą jest nikotyna, bardzo silnie ona uzależnia i dlatego też palaczom tak ciężko jest czasami zerwać z nałogiem.

elektroniczny papieros
Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com

W wielu krajach palaczy zaczęły dotykać spore ograniczenia, od zakazu palenia w publicznych miejscach aż po ciągłe podnoszenie cen papierosów. Z tego też powodu przez ostatnie lata wymyślono wiele pomysłów, żeby ludzie którzy rzucają palenie mogli w jakiś sposób dać sobie radę z głodem nikotynowym. Dopiero ostatni z nich, czyli e papierosy przyjął się na dobre, i dzięki niemu spora ilość nałogowych palaczy zaczęła się odwracać od klasycznego tytoniu.

Zasada działania takich papierosów naprawdę jest prosta. W niedużym przyrządzie przypominającym klasycznego papierosa jest podgrzewany odpowiedni płyn, zawierający w sobie trochę nikotyny. Obłok pary wdychany jest następnie przez osobę palącą, ale wielkim plusem tego rozwiązania będzie to, że w parze tej praktycznie nie ma żadnych szkodliwych związków.

papierosy, palenie
Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Również konstrukcja papierosów jest prosta, urządzenie zawiera niewielki zbiornik z płynem, rurkę do palenia, a do podgrzewania i wytwarzania pary najlepszy clearomizer . Aktualnie kupić je można w wielu różnych miejscach. W większości galerii handlowych powinno się znajdować przynajmniej jedno stoisko z tego typu produktami, a jeśli komuś się nie chce daleko jeździć, to ciekawą opcją może być dla niego e papierosy sklep internetowy. Można w takich sklepach zakupić zarówno papierosy elektroniczne, jak też bardzo dużą liczbę liqiudów o różnych smakach i sporo przydanych akcesoriów- sprawdź choćby

absolucorse

zdrowo odpoczywaj