Wielu turystom wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wprost przeciwnie – dopiero gdy za oknem zaczyna być ponuro i deszczowo, zaczynają pakować walizki. Polacy szybko docenili plusy posezonowych wycieczek i z przyjemnością przedłużają sobie lato. Gdy w Polsce nadchodzą słoty, lecą do Egiptu czy na Dominikanę i nadal korzystają z ładnej pogody. Po doładowaniu akumulatorów zima nie straszna." /> Wspaniałe wakacje dla spóźnionych - skorzystaj z oferty last minute i leć do ciepłych krajów - absolucorse

absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Wspaniałe wakacje dla spóźnionych - skorzystaj z oferty last minute i leć do ciepłych krajów - absolucorse

Wspaniałe wakacje dla spóźnionych – skorzystaj z oferty last minute i leć do ciepłych krajów

Wrzesień 11th, 2020
Wielu turystom wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wypoczynku. Wprost przeciwnie – z chwilą kiedy chmury zaciągają niebo, zaczynają pakować walizki. Polacy polubili plusy ”późnych” wycieczek i z przyjemnością przedłużają sobie lato. Gdy w Polsce nadchodzą słoty, lecą do Egiptu czy na Dominikanę i nadal korzystają z ładnej pogody. Po jesiennym łyku słońca łatwiej przetrwać zimę.

wycieczka do Egiptu
Autor: Alexander Baranov
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są zachęcające ceny.

Godny zainteresowania artykuł, nie sądzisz? Skoro tak uważasz, to poza tym zobacz treść w serwisie (https://www.skalnik.pl/sprzet-turystyczny/spiwory-i-maty/spiwory-i-maty-syntetyczne), którą też niewątpliwie uznasz za wartościową.

Posezonowe obniżki i promocje to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute.

W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy będzie wolne miejsce.

Zwróć uwagę na szczegóły w linku (www.pensjonaty-bieszczady.pl/rezerwacje/borsuczyna), przeczytasz tam jeszcze dokładniejsze informacje, które z pewnością także będą dla Ciebie ciekawe.

Tylko wytrwałym zdarzają się takie okazje, jak dwutygodniowy pobyt w Egipcie z zakwaterowaniem w trzygwiazdkowym hotelu i pełnym wyżywieniem jedynie za 900 zł od osoby.

Egipt to jedna z najstarszych cywilizacji na świecie. Natrafimy tam na sporo niezwykłych zabytków i budowli. Nie ma lepszego miejsca dla wielbicieli windsurfingu, kitesurfingu, nurkowania czy nart wodnych. W Egipcie na odwiedzających czeka o różnym standardzie baza hotelowa od niedużych hoteli przeznaczonych dla niewybrednych turystów, po luksusowe ośrodki hotelowe dla bardziej wymagających i chcących wypoczywać, liczących na dobrą obsługę i smakowite posiłki.

A może przekona nas oferta last minute Grecja?
Powodów dla których musimy odwiedzić ten piękny kraj jest cała masa. Najważniejsze to widoki i liczące wieki zabytki. Greckie knajpki również zachęcają nas pysznym jedzeniem, domowym winem i niesamowitym klimatem wspólnego biesiadowania. A muzyka? Jeszcze długi czas po powrocie będzie rozbrzmiewać w naszych uszach i sercach…

absolucorse

zdrowo odpoczywaj