absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Jemy zdrowo w lecie

Luty 14th, 2020
Współczesny styl życia niezwykle szkodzi naszemu zdrowiu. Zbyt dużo czasu spędzamy w pracy, chodzimy notorycznie zmęczeni i rozdrażnieni. To wszystko wpływa na nasze kłopoty ze snem. Przemęczenie staramy się zniwelować wielkimi ilościami napojów energetyzujących. W dodatku, nasz jadłospis pozostawia wiele do życzenia. Spożywamy za dużo przetworzonych produktów. Zrezygnowaliśmy z dobrego, domowego jedzenia na rzecz błyskawicznych posiłków na mieście. W naszym codziennym rozkładzie dnia brak czasu na aktywność fizyczną i wypoczynek.

Przepisy kulinarne

Styczeń 13th, 2020
Zupa to danie powszechne, jest możliwość je spożywać o każdej porze roku. Zimową porą rozgrzewają, a latem pod postacią chłodników orzeźwiają. Zasadniczymi walorami zup jest prostota i szybkość przygotowania, możliwość ugotowania ich właściwie ze wszystkich składników, a także różnorodne sposoby ich podania.

Idealne potrawy przy wykorzystaniu jabłka i piersi z kurczaka

Styczeń 9th, 2020
Spora osób pozostając na diecie albo również rozpoczynając z nią swoją przygodę dość często działa na swoją rękę. Bez konsultacji z lekarzem dietetykiem. Jak wiadomo nie będzie to wskazane, jednak w czasie internetu nic już nie zadziwi, w sieci pojawia się bardzo dużo rad dietetycznych. Natomiast nie zawsze powinno się wszelkie takie porady brać na poważnie.

Odchudzajmy się z głową

Listopad 19th, 2019
Po raz kolejny nastała wiosna, a my nie damy radę się wcisnąć w spódnicę z zeszłego sezonu. Z przerażeniem patrzymy na swoje odbicie. Daje się zauważyć, że nazbyt sobie pofolgowaliśmy zimowa porą i teraz musimy coś zrobić z tą warstwą tłuszczyku, którą zmagazynowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj