absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Współcześnie bardzo istotnym zainteresowaniem odznacza się zazwyczaj lampa antydepresyjna

Luty 14th, 2020
Polski klimat sprzyja depresjom sezonowym. Zdecydowana większość roku to miesiące jesienne oraz zimowe, jakie cechują się nie tylko zimnymi temperaturami, ale też brzydką pogodą i niewielką ilością słońca, co ma znaczący wpływ na nastroje Polaków. Jak w takim razie radzić sobie w czasie dni, gdy ciemno zaczyna robić się już około godziny 16? Czy rzeczywiście istnieją stosowne sposoby na walkę z depresją zimową oraz jesienną?

Lampa do światłoterapii może zrobić wiele pozytywnego

Styczeń 27th, 2020
Lampa do światłoterapii ma szansę dobrze oddziaływać na nasze samopoczucie. Im więcej słońca i odpowiedniego oświetlenia jest w naszym otoczeniu, tym więcej satysfakcji odczuwamy oraz wspanialsze jest nasze samopoczucie. Niestety funkcjonujemy w takim klimacie, że przez kilka tygodni jesteśmy wystawieni na ponurą aurę, gdy tego słońca jest mało.

Szanse obecnej fototerapii

Październik 4th, 2019
Bardzo cenionym dzisiaj rozwiązaniem dla osób, które cierpią na depresję albo czują, że mogłaby ona ich dotknąć jest pewna specyficzna metoda przeprowadzania terapii, to znaczy fototerapia. Ten typ leczenia przynosi bardzo pozytywne, a co najistotniejsze, niesamowicie efektywne rezultaty przy próbie zwalczaniu różnorakich schorzeń. Światłolecznictwo znane jest ludziom nie od dziś, jednak specjaliści w tej dziedzinie nieustannie szukają skutecznych sposobów leczenia i sięgają po stare możliwości.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj