absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Poprawny trening to taki, który uwzględni nie tylko aktualny stan naszych mięśni

23 kwietnia, 2022
Dobry plan treningowy to taki, który względni nie tylko aktualny stan naszych mięśni, ale również odpowiednio określi naszą dietę. Niekiedy młodzi ludzie, szczególnie bez doświadczenia, nie mają pojęcia o tym, jak poprawnie ćwiczyć, jak ze sobą łączyć trenowane partie mięśni, nie mówiąc już o zaplanowanej diecie. Niekiedy spotkać można osoby, którzy nie wiedzą nawet o tym, do czego służą aminokwasy, po co i w jakich okolicznościach należy przyjmować węglowodany, nie mają pojęcia nic na temat tego, w jaki sposób poprawnie wykonywać ćwiczenia.

Zdrowie w odchudzaniu

3 stycznia, 2022
Odchudzać się można na mnóstwo sposobów. Restrykcyjne głodówki, diety wykluczające węglowodany, wykluczające białka albo wykluczające całkowicie tłuszcz. suplementy diety, pigułki, spalacze tłuszczu, owijanie brzucha folią spożywczą z balsamami odchudzającymi.. Można by tak wymieniać i wymieniać, wokół utraty wagi zbudowano wielki interes. A sekret tak naprawdę tkwi w myśleniu o tym co i w jaki sposób jemy oraz oczywiście w ćwiczeniach.

Już dzisiaj zacznij kooperację z trenerem personalnym, a efekty będą widoczne po miesiącu aktywności fizycznej i stosowania diety!

17 listopada, 2021
Patrzysz w lustro i nie możesz uwierzyć, że po zimie przybrałaś parę kilogramów? Nie ma się nad czym użalać, gdyż będziesz mogła to zrzucić w oka mgnieniu, o ile oczywiście prawidłowo się do tego przygotujesz. W tym momencie jest de facto dużo sposobów na to, tak aby zrzucić niepotrzebne kilogramy, zatem nie możesz uważać, że nie masz czasu lub będziesz zbyt zmordowana. Najwyższa pora, żeby ruszyć tyłek z kanapy i zacząć uprawiać sport.

Dieta kulturysty – na co należy przede wszystkim zwracać uwagę w przygotowywaniu zdrowego jadłospisu?

9 grudnia, 2020
Treningi, budowanie swojego ciała to naprawdę bardzo trudne, ale mimo to niezmiernie satysfakcjonujące wyzwanie, jakie może przynieść dużo radości. Nie należy się w związku z tym dziwić, że obecnie siłownie przeżywają intensywny najazd osób. Dziś siłownie oraz kluby fitness są niezwykle popularne, przede wszystkim wśród osób, które pragną zatroszczyć się nie tylko o własny wygląd, ale również zdrowie i niezbędną sprawność.

Co musimy zrobić i jaką siłownię wybrać gdy chcemy zrobić zgrabną sylwetkę?

9 czerwca, 2020
Posiadanie zgrabnej sylwetki oraz zdrowy sposób życia dla sporej ilości osób może być nie lada wyzwaniem. Często takim osobom może zabraknąć wytrwałości w dążeniu do celu i co ważne czasu. Ciekawym rozwiązaniem mogą stać się kluby fitness oraz siłowanie, które możemy spotkać w większych miastach takich jak na przykład Wrocław, Poznań, Warszawa, Kraków itd. Przy dobieraniu siłowni warto porównać oferty kilku miejsc, gdyż w tak dużych ośrodkach miejskich konkurencja jest dość duża, a co z tym związane mamy możliwość trafić na bardzo atrakcyjne ceny, lub też promocje na karnety miesięczne.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj