Impreza...godzina 16:00, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezę ze znajomymi, zatem 2 godziny czasu wolnego dla nas.

Jeżeli jesteśmy mężczyzną to nie ma problemu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 minut od momentu kąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego domu. Jednak jeżeli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 minut, ale jakieś razy trzy. Najpierw kąpiel może i depilacja, potem suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Super. " /> Nie siedź głodny u znajomych! - absolucorse

absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Nie siedź głodny u znajomych!

14 maja, 2022
Wkrótce impreza…godzina 16:00, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezkę u znajomych, zatem 2 godziny czasu wolnego dla nas.

Jeżeli jesteśmy mężczyzną to nie ma problemu, będziemy potrzebować jakieś 20 minut od momentu kąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego lokum. Jednak jeśli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 min., ale przynajmniej razy 4. Przede wszystkim kąpiel może i depilacja, później suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Super.

Pizza

Autor: www.onaonaona.com
Źródło: www.onaonaona.com
Po drodze do znajomych zarówno kobieta jak i facet muszą zajrzeć do sklepu z alkoholem, bo z pustymi rękami przyjść nie wypada. Przy ladzie wszystkie chwyty dozwolone: piwo, wódka, koniak, likier, whiskey, nalewka, drinki itd. itp. Istotne, aby po prostu coś trzymać i nie czuć się nieswojo, gdy nasz znajomy spojrzy przez judasza, aby sprawdzić kto dzwoni i co trzyma.
Godzina 18 pukamy grzecznie do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni „nowym” (oczywiście po 5 minutach i tak nic nie pamiętamy) no i pierwsze koty za płoty, zabawę czas zacząć.

Mniej więcej taki właśnie zarys panuje w przypadku większości, nic w tym streszczeniu nowego nie ma, nikt tutaj się nie nauczy jak postępować przed spotkaniem. Nauczymy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swoje żołądki gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na pewno. Udana impreza to doborowe towarzystwo, smaczne(polecamy jedzenie na dowóz rzeszów) trunki, klimatyczna muzyka oraz pyszne potrawy. Z tymi ostatnimi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to mężczyzna i trzeba postawić wtedy na jedzenie spoza jego M1 (M2 czy M3). Tutaj na przeciw wychodzi pizza i zamówienia na wynos!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najbardziej udane spotkanie towarzyskie. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie tam, to nie zwlekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie uprzedzi!

Przykładowo dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki „pizza nocą Szczecin”. Wszyscy bez wyjątku z Gdańska zjedzą po wpisaniu „pizza nocna Gdańsk”. Głodni z Poznania skorzystają z „pizza na zamówienie Poznań” a mieszkańcy miasta Wrocław mogą zaglądnąć pod „pizza wrocław 24h”.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj

  • Poradnik Pracownika
  • Forsel