Nie bez powodu mówi się, że przy zawieraniu nowych kontaktów biznesowych pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Wtedy pomóc może piękny uśmiech." /> Miły uśmiech oraz zdrowe zęby od razu potrafią przełamać pierwsze lody - absolucorse

absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Miły uśmiech oraz zdrowe zęby od razu potrafią przełamać pierwsze lody

20 maja, 2022
Nie bez przyczyny twierdzi się, że przy zawieraniu nowych przyjaźni pierwsze wrażenie zdaje się być kluczowe. W tym pomaga olśniewający uśmiech.

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Nie każdy z nas został obdarzony przez DNA ładnymi i prostymi zębami. Niektórzy zmuszeni zostali, by pomóc naturze i na przykład mieć aparat ortodontyczny. Bywają też tacy, którzy mają proste zęby, ale mają problem z przebarwieniami. Wynikają one z różnych przyczyn. Niektórzy sami na siebie ściągnęli takie nieszczęście, gdyż dla przykładu palą zbyt dużo papierosów albo piją kawę. Inne przebarwienia mogą wynikać z tego, że ktoś ma martwy ząb. Musiał na pewno przejść kanałowe leczenie i potem ząb naturalnie zmienił kolor. Wybielanie bywa więc zabiegiem dosyć częstym i nie powinniśmy się go obawiać. Można też zdecydować się na piaskowanie zębów. To pomaga usunąć kamień i niewielkie przebarwienia. Potem zęby poleruje się, aby kolejne drobinki nie mogły się już do nich przyklejać. Zabieg należy powtarzać (raz lub dwa razy w roku). W ekstremalnych przypadkach dentysta (chirurg stomatolog) może zalecić nakładki na zęby (tak zwane licówki). Te cieniutkie płatki nakleja się na zęby. Najkosztowniejsze są te, które wykonane są z porcelany, natomiast tańsze bywają wersje kompozytowe. Jeśli mieszkamy dla przykładu na Dolnym Śląsku i potrzebny jest nam stomatolog estetyczny Wrocław na sto procent może zaoferować przynajmniej kilkanaście sprawdzonych gabinetów, gdzie specjaliści rozwiążą nasz problem.

Warto szukać w internecie opinii o wybranym stomatologu oraz udać się do tego, który wydaje się nam najlepszy ze wszystkich.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj