absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Przeszczep tkanki tłuszczowej i fachowe zamykanie naczynek krwionośnych na nogach – zobacz zabiegi

23 czerwca, 2022
Lipotransfer to metoda modelowania ciała, jaka polega na przeszczepie tłuszczu z jednego miejsca do innego. Przeszczep tłuszczu wykorzystywany jest w medycynie estetycznej, oraz także w kosmetologii i cieszy się w dzisiejszych czasach nadzwyczaj dużym zainteresowaniem. Zaletą takiego zabiegu jest to, że stosuje się wyłącznie własną tkankę tłuszczową, w związku z tym nie ma zagrożenia wystąpienia odpowiedzi alergicznej bądź innych niepowodzeń.

Kilka podstawowych informacji o nieniszczących badaniach, na jakiej zasadzie działają badania ultradźwiękowe

31 maja, 2021
Bezpieczeństwo i niezawodność rozmaitych maszyn, urządzeń i konstrukcji są aktualnie bardzo wysoko stawiane. Z tego też powodu niekiedy może zajść potrzeba szczegółowego zbadania, jaki stan prezentują dane elementy, czy nie będą się w nich pojawiać na nich różnego rodzaju uszkodzenia i defekty. Pewną ich część można będzie wykryć nawet po wstępnym obejrzeniu, lecz wiele będzie takich, że są niezauważalne, gdyż są przykładowo ukryte pod warstwą lakieru.

Szanse obecnej fototerapii

29 kwietnia, 2021
Bardzo cenionym dzisiaj rozwiązaniem dla osób, które cierpią na depresję albo czują, że mogłaby ona ich dotknąć jest pewna specyficzna metoda przeprowadzania terapii, to znaczy fototerapia. Ten typ leczenia przynosi bardzo pozytywne, a co najistotniejsze, niesamowicie efektywne rezultaty przy próbie zwalczaniu różnorakich schorzeń. Światłolecznictwo znane jest ludziom nie od dziś, jednak specjaliści w tej dziedzinie nieustannie szukają skutecznych sposobów leczenia i sięgają po stare możliwości.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj