absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Garść porad odnośnie wypadków przy pracy

Sierpień 12th, 2020
Jeśli zarabiasz za granicą musisz brać pod uwagę wiele spraw. Wielu ludzi nie pamięta o tym, że możliwe są wszelkiego typu wypadki i nie są w ogóle na to gotowi. Nie dbają o ubezpieczenie, nie sprawdzają czy i jak duże odszkodowanie przysługuje im po wypadku. Bardzo dużo Polaków pracuje od pewnego czasu w UK, ale całkiem nie ma pojęcia co zrobić, gdy coś się zdarzy. Odszkodowania UK? Odkryj jak je otrzymać.

Niegasnąca popularność studiów medycznych. Wybieranie dalszej drogi

Sierpień 10th, 2020
Od kilkunastu lat kierunki medyczne cieszą się bardzo dużą popularnością pośród młodzieży, która wybiera się na studia. Ale w konsekwencji dość radykalna selekcja już na etapie rekrutacji oraz późniejsza – wśród uczniów pierwszego roku powoduje, iż studia te kończy znacznie mniejsza niż początkowa liczba studentów. Określona liczba tych szczęściarzy wybiera na specjalność, jaką jest chirurgia.

Refundacje z Narodowego Funduszu Zdrowia dla pacjentów poddawanych zabiegowi usunięcia zaćmy w Czechach.

Sierpień 2nd, 2020
Jeżeli chodzi o operacje katarakty to w dniu dzisiejszym można spotkać się z faktycznie niecodziennym podejściem, znajdującym wyraz w tym, iż pacjenci, jacy decydują się na zoperowanie zaćmy w Czechach mogą oczekiwać na refundację z Narodowego Funduszu Zdrowia. Zwroty z Narodowego Funduszu Zdrowia dla pacjentów poddawanych zabiegowi usuwania zaćmy w Czechach funkcjonują od czasu wprowadzenia Dyrektywy Transgranicznej. W Naszym kraju na zabieg należy oczekiwać długo, kolejki są nawet ustalone do paru lat, a limity finansowe nie pozwalają na przeprowadzenie zabiegów o czasie.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj