absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Tunezja jako atrakcyjny kraj na wakacje

Wrzesień 15th, 2019
Tunezja położona jest w Afryce Północnej i zajmuje przestrzeń wielkości połowy naszego kraju. To najbardziej wysunięty na północ państwo kontynentu afrykańskiego. Jest to jeden z ukochanych kierunków naszych wyjazdów. Jest to państwo do jakiego podróżnicy objeżdżają zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy występują w tym miejscu największe gorąca.

Letni ekwipunek turystyczny

Wrzesień 11th, 2019
Na każdą wędrówkę trzeba wyekwipować się stosownie do pory roku, trudności trasy a także jej całkowitej długości. W lecie, podczas dobrej pogody, wymagane będzie obuwie z karbowaną podeszwą (np. sandały Crocs) jak też wiatrówka.

Jak zaplanować wymarzone wczasy?

Wrzesień 10th, 2019
Orlica – sprawdzony organizator urlopów działający na polskim rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu cudownych wyjazdów do Europy i niezwykłych urlopów narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje głównie 7-dniowe lub dwutygodniowe wycieczki lotnicze. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Poznaniu i Gdańsku. Ci którzy wolą wypoczywać w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia samego przelotu.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj