Niemal wszyscy kochają latać, dobrze aby było to z portu lotniczego w naszym miejscu zamieszkania, ponieważ bardzo skraca to czas podróży.

ludzie, którzy lubią zwiedzać nowe miejsca, są świadomi tego, ile czasu można zmarnować na to, żeby gdzieś dolecieć.
" /> Jesteś z województwa zachodniopomorskiego oraz lubisz latać? To rewelacyjna wiadomość. - absolucorse

absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Jesteś z województwa zachodniopomorskiego oraz lubisz latać? To rewelacyjna wiadomość.

24 lutego, 2022
Prawie wszyscy kochają latać, dobrze żeby było to z portu lotniczego w naszym miejscu zamieszkania, gdyż niesamowicie oszczędza to nasz czas.
Osoby, które kochają włóczyć się po świecie, zdają sobie sprawę z tego, ile godzin można zmarnować na to, by gdzieś dolecieć.

badanie

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami marnuje się na przykład 4 godziny. To naprawdę zbyt dużo. Na dodatek, po długiej podróży każdy przez pierwsze kilka dni jest wykończony i nie może wcale cieszyć się wczasami. Przez to tak lubimy, kiedy wylot odbywać się będzie z naszego miasta. To sprawi, że nie trzeba będzie jechać przez pół kraju busem lub pociągiem. Po prostu dojeżdżamy na lotnisko, odprawiamy bagaże i już — startujemy. Biorąc pod uwagę to, że w naszym kraju coraz więcej ludzi podróżuje samolotami, miasta łożą pieniądze na rozwój swoich lotnisk lotniczych. Świetnym przykładem będzie tutaj Szczecin. Władze inwestują w powiększenie lotniska. Na początku stulecia wybudowano nowy terminal. Jednak stosunkowo szybko stało się oczywistym, że jest on za mały. Zaczęto zatem go powiększać. Dlatego że, że port lotniczy jest oddalony od centrum około 50 km, zdecydowano się na połączenie go z centrum linią kolejową.

Przeczytaj oprócz tego takie ciekawe wskazówki z www, które przeczytasz pod tym linkiem – one także przedstawiają to zagadnienie.

Pociągi na tej trasie kursują już od 2013 roku. Zatem jeżeli interesuje nas to lotnisko Szczecin zaprasza w swe skromne progi. Będziemy mogli zobaczyć urokliwe centrum i może wybrać się gdzieś dalej.

Z kierunków krajowych lotnisko obsługuje na razie wyłącznie połączenie ze stolicą, ale siatka ma się rozszerzyć w nadchodzącym roku. Z lotów europejskich powinny zaciekawić nas takie miasta jak Wielka Brytania, Oslo oraz Sztokholm.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj