Dzisiejszy tryb życia bardzo szkodzi naszemu samopoczuciu. Za dużo czasu siedzimy nad pracą, bywamy notorycznie zmęczeni i rozdrażnieni. To wszystko wpływa na nasze kłopoty ze snem. Zmęczenie staramy się zlikwidować wielkimi ilościami napojów energetyzujących. Na dodatek, nasz jadłospis pozostawia wiele do życzenia. Jemy zbyt dużo przetworzonych produktów. Rezygnujemy z dobrego, domowego jedzenia na rzecz błyskawicznych dań na mieście. W naszym codziennym planie zajęć brak godziny na sport oraz relaks." /> Jemy zdrowo w lecie - absolucorse

absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Jemy zdrowo w lecie - absolucorse

Jemy zdrowo w lecie

Maj 18th, 2020
Współczesny styl życia niezwykle szkodzi naszemu zdrowiu. Zbyt dużo czasu spędzamy w pracy, chodzimy notorycznie zmęczeni i rozdrażnieni. To wszystko wpływa na nasze kłopoty ze snem. Przemęczenie staramy się zniwelować wielkimi ilościami napojów energetyzujących. W dodatku, nasz jadłospis pozostawia wiele do życzenia. Spożywamy za dużo przetworzonych produktów. Zrezygnowaliśmy z dobrego, domowego jedzenia na rzecz błyskawicznych posiłków na mieście. W naszym codziennym rozkładzie dnia brak czasu na aktywność fizyczną i wypoczynek.

jedzenie latem
Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
Sezon letni to doskonały moment, by zmienić ten niekorzystny tryb i zacząć żyć zdrowiej. Cała przyroda jest po naszej stronie. W pierwszej kolejności, duża dawka słońca powoduje, że mamy ogromną ilość energii do działania. Poza tym, w tym czasie pojawiają się sezonowe warzywa i owoce, którymi trzeba się zajadać.

Warto przejrzeć swoje zeszyty kulinarne i odwiedzić różne blogi i spróbować zupełnie nowych przepisów.

Bez obawy – zobacz link na stronie, który kieruje do zbliżonej strony. Znajdziesz na niej dające do myślenia wpisy w kontekście do omawianego tutaj zagadnienia.

Może się okazać, że zrobione we właściwy sposób jarzyny wcale nie są takie złe. Przyzwyczajmy się do pożywnych zup, które są niesłychanie ważne dla naszego układu trawiennego. Dobrą stroną letniej metamorfozy jest to, że nie mamy chęci na tłuste i ciężkie potrawy. Można zatem szaleć do woli z warzywami.

Okres letni to także istny festiwal owoców, które trzeba wcinać w każdych ilościach. Wprowadzajmy je do naszej codziennej diety w każdej formie. Są one doskonałym składnikiem przepysznych deserów. Jeżeli jednakże dbamy o linię i nie mamy zamiaru złapać nadprogramowych kilogramów, powinniśmy wykorzystać jakiś zamiennik cukru.

Kliknij ten link, a wtedy zdobądź więcej szczegółów (https://pizzahut.pl/restauracje/pruszkow) w kontekście rozważanej w tym serwisie zagadnień. Uzyskasz wtedy szerszą wiedzę.

jedzenie latem
Autor: Jaime Olmo
Źródło: http://www.flickr.com

Znajdziemy ich całe mnóstwo. Niedawno bardzo popularna jest stewia, która jest kilkaset razy słodsza od cukru, a praktycznie nie posiada zbędnych kalorii. Doskonale w tej roli sprawdzą się także naturalne słody, syrop klonowy, czy cukier brzozow. Wielu ludzi do słodzenia korzysta z miodu, który wprawdzie posiada więcej kalorii od cukru, ale nie zaburza równowagi mineralnej organizmu.

W lecie warto zaprzyjaźnić się z ruchem na świeżym powietrzu. Aktywność fizyczna w połączeniu ze zbilansowaną dietą przyniesie nam spektakularne efekty w bardzo szybkim okresie.

Poznaj więcej na temat dobre przepisy kulinarne!

absolucorse

zdrowo odpoczywaj