absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Masz zamiar latać wygodnie i tanio? Dowiedz się jak

Styczeń 8th, 2020
Część z nas ma już zaplanowane plany na wakacje. Wiemy dokąd chcemy się wybrać, prawdopodobnie już nawet podjęliśmy decyzję jak się tam dojechać. Większość turystów teraz wybiera lot samolotem – tak jest najszybciej, najbardziej komfortowo, a bardzo często najtaniej. Bilety lotnicze od dłuższego czasu nie są drogie i dostępne dla każdego podróżującego.

W jaki sposób zadbać o formę na wakacjach?

Styczeń 4th, 2020
Nagorące dni oczekiwaliśmy z niecierpliwością już bardzo dawno. Zima w tym roku szczególnie dała nam popalić. W czasie długich i zimnych wieczorów, aby poprawić sobie humor, oglądaliśmy z całą rodziną katalogi agencji turystycznych i wymyślaliśmy wakacje naszych marzeń. Tymczasem, okres urlopowy już nadchodzi i czas najwyższy porozmawiać z bliskimi o tegorocznych wczasach. Powinniśmy już dzisiaj wykupić miejsca w hotelu dla siebie i najbliższych, ponieważ jeszcze trochę i może być zbyt późno- nie znajdziemy już wolnych noclegów w modnych ośrodkach wczasowych.

Podróż – w jaki sposób ją rozplanować, by przebiegała bez zastrzeżeń?

Grudzień 31st, 2019
Czeka na ciebie wyjazd? Wakacje? A może udajesz się gdzieś służbowo bądź w odwiedziny do bliskich ci osób? W takim wypadku masz wiele do zaplanowania. Na pewno stresujesz się. Jeśli masz już za sobą wiele podróży, to może mniej – w końcu tutaj również liczy się doświadczenie. Jeżeli jednak jesteś nowicjuszem, zapewne martwisz się, czy uda ci się wszystko zrobić na czas, zapiąć na ostatni guzik, czy się nie zgubisz, nie zapomnisz o niczym istotnym, nie spóźnisz na samolot itp. Problemów może wyniknąć rzecz jasna znacznie więcej.

Urlop… jesienią

Grudzień 13th, 2019
To bzdura, że na wczasy trzeba jeździć wyłącznie latem. W wakacyjnych państwach, które są najchętniej wybierane przez turystów, miłe temperatury najczęściej są cały rok. Dodatkowo w czasie posezonowym ceny pobytu są o niebo niższe, co jest zaletą dla wszystkich tych, którzy mają mało środków. To doskonała okazja na wczasy dla mniej zamożnych.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj