absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Aplikacje mobilne w biznesie

12 stycznia, 2022
Analizy potwierdzają rosnącą popularność rozwiązań mobilnych na świecie. Podwyższenie zainteresowania światem mobile także w Polsce to dla ojczystych biznesmenów możliwość stworzenia silnego biznesu, opartego na sprawnym zarządzaniu firmą.

Rozliczasz swój PIT samodzielnie? Jeśli nie wiesz, jak dokładnie to zrobić, skorzystaj z pomocy fachowca!

27 listopada, 2021
Wiele osób rozlicza swoje zeznania podatkowe samodzielnie. Już niedługo zbliża się czas, kiedy trzeba będzie obliczyć swoje zeznania podatkowe za rok 2016. Czy zdecydujesz się na wypełnienie PIT-a samodzielnie czy też raczej będziesz wolał skorzystać z pomocy specjalisty w tym zakresie? Jeżeli wiesz, czy przykładowo jest PIT 38 i jakie konkretnie ulgi Ci przysługują, wtedy zdecydowanie możesz pokusić się o wypełnienie PIT-a samodzielnie.

Kierowanie swoją firmą

9 lipca, 2021
Posiadanie swojego przedsiębiorstwa związane jest z dużą liczbą przywilejów, ale również dużą ilością obowiązków. Do przywilejów zalicza się przykładowo możliwość samodzielnego zarządzania własną karierą i pracowanie jako swój własny szef.

Plusy prowadzenia własnego interesu.

28 kwietnia, 2021
Prowadzenie swojej działalności może być doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zrobić coś dla siebie, chcą swego rodzaju niezależności i w dodatku pragną robić to, co jest ich pasją. Bardzo łatwo jest założyć swoją działalność, dostajemy duże wsparcie gotówkowe, posiadamy czas zniżonego podatku i mamy możliwość liczyć na wspieranie z urzędu pracy.

Towary w Polsce, czyli zadania importerów z Chin

8 lutego, 2021
Do grona najbardziej znaczących partnerów handlowych naszego kraju dołączyły Chiny. Wzrasta nie tylko import towarów z Chin do nas, ale my także każdego roku zwiększamy ilość produktów wysyłanych do tego państwa. Handel z Chinami nie jest jednak prosty, zwłaszcza dla firm, które dopiero zaczynają współpracować z państwem chińskim.

W jaki sposób wskazane jest obecnie inwestować w rozwój własnej firmy, by faktycznie odnieść na rynku sukces?

27 lipca, 2020
Każda osoba, która prowadzi własną firmę, niezależnie od tego w jakiej branży funkcjonuje, znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, że ogromne znaczenie ma inwestowanie w rozwój działalności. Nie jest to jednak proste w warunkach gospodarki wolnorynkowej. O co w takim razie należy zadbać w pierwszej kolejności? O szkolenie pracowników. Dzięki intensywnym oraz częstym szkoleniom pracownicy nie tylko będą uzyskiwali lepsze efekty w pracy, ale również będą czuli się doceniani.

Biuro księgowe – Powierz księgowość firmy zawodowcom

12 grudnia, 2019
Najczęściej wybieranym biurem księgowym w Warszawie jest Kapef Sp. z o.o. Spółka od wielu lat proponuje usługi z zakresu obsługi rachunkowej, wspierając zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Dodatkowo w spektrum usług firmy wchodzi prowadzenie administracji kadrowo-płacowej, doradztwo podatkowe oraz opracowywanie analiz ekonomicznych.

Rozliczanie się obywateli z Urzędem Skarbowym przez internet

21 września, 2019
Rozliczanie się mieszkańców z US przez Internetstało się najpopularniejsze. Większa część z Podatników jest zobowiązana do tego, by wysłać fiskusowi coroczną deklarację za przeszły rok do końca pierwszego kwartału danego roku.
Współczesne aplikacje posiadają klarowną i czytelną instrukcję obsługi, przejrzysty interfejs i dużo uproszczeń, które sprawiają, że rozliczenie pitu przez internet jest naprawdę łatwe.
Oprogramowania są tak zbudowane, że same liczą podatek należny, sumę do zwrotu, czy też sumę do uiszczenia.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj