Czas zimowy to sezon narciarskiego szaleństwa. Aby na jakiś czas oderwać się od codzienności i wykorzystać zimę warto wybrać się na narty oraz pozostałe dyscypliny sportowe w góry. Pytanie brzmi jednak, gdzie właściwie pojechać?" /> Dlaczego tak naprawdę zimowy urlop na nartach w Polsce jest świetnym pomysłem? - absolucorse

absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Dlaczego tak naprawdę zimowy urlop na nartach w Polsce jest świetnym pomysłem? - absolucorse

Dlaczego tak naprawdę zimowy urlop na nartach w Polsce jest świetnym pomysłem?

Styczeń 21st, 2021
Okres zimowy to okres narciarskiego szaleństwa. Aby na chwilę oderwać się od rzeczywistości oraz wykorzystać zimę warto wybrać się na narty oraz pozostałe dyscypliny sportowe w góry. Pytanie brzmi jednak, gdzie dokładnie pojechać?

Zakopane - Kasprowy Wierch
Autor: Oliver
Źródło: http://www.flickr.com
W modzie są podróże do zagranicznych ośrodków narciarskich. Turyści upodobali sobie Francję, czy Włochy. Nie powinno się jednakże zapomnieć, że w Polsce również istnieją znakomite okoliczności do szusowania. Dlatego też, gdy zastanowisz się, gdzie na nart pojechać w następnym roku, odpowiedź jest jedna – gdzie w Polsce na narty. Do Polski! Zgodnie z zasadą „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło „narty zakopane”, żeby obejrzeć zdjęcia. Zdjęcia, które zobaczysz przekonają cię, że warunki panujące w naszych górach ani trochę nie są gorsze od tych w zachodnich krajach. Poza tym wyjazd do Zakopanego, czy Białki Tatrzańskiej to coś więcej, niż narty, to także możliwość poznania miejscowej kultury, obyczajów,ludzi oraz gastronomii. Kto z nas nie kocha oscypka? Kto nie pojechałby na kulig?

szlaki turystyczne - Tatry
Autor: Lukas Plewnia
Źródło: http://www.flickr.com

Kto nie usiadłby przy kominku przy wtórowaniu góralskiego zespołu przygrywającego znane obecnym miejscowe pieśni. Nie można zapomnieć także, że wyjazd do Polski wiąże się z płatnością polską walutą. Dzięki temu nasz urlop wyniesie nas o wiele taniej, niż ten, za który zapłacimy w euro.

Gdy szukasz dokładnych wiadomości, nie wahaj się, tylko sprawdź pod linkiem (http://pensjonaty-bieszczady.pl/nasze-pensjonaty/horb). Znajdziesz tam wszelkie potrzebne informacje.

Jeżeli znudzi ci się narciarskie szaleństwo wtedy możesz skorzystać z term, które w naszym kraju są coraz bardziej popularne. Gorąca kąpiel pod śnieżnymi Tatrami to bardzo kusząca perspektywa odpoczynku. W ten sposób twoje ciało wypocznie po dużym wysiłku, jakim były zjazdy na stoku, a Twój umysł odpręży się podziwiając piękne krajobrazy.

Jeśli nadal nie wiesz, gdzie na narty wybrać się w tym roku to nie wahaj się wybrać polskich gór. Przepiękne widoki,przystępne koszty, mnóstwo innych rozrywek poza narciarskich. To tylko pojedyncze przykłady tego, co gwarantuje nam taki wyjazd. Nie zastanawiaj się, wyszukaj „narty zakopane” albo inne miejsce w Polsce, które cię ciekawi i sprawdź oferty, jakie są dostępne.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj