absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Współcześnie bardzo istotnym zainteresowaniem odznacza się zazwyczaj lampa antydepresyjna

Luty 14th, 2020
Polski klimat sprzyja depresjom sezonowym. Zdecydowana większość roku to miesiące jesienne oraz zimowe, jakie cechują się nie tylko zimnymi temperaturami, ale też brzydką pogodą i niewielką ilością słońca, co ma znaczący wpływ na nastroje Polaków. Jak w takim razie radzić sobie w czasie dni, gdy ciemno zaczyna robić się już około godziny 16? Czy rzeczywiście istnieją stosowne sposoby na walkę z depresją zimową oraz jesienną?

Lampa do światłoterapii może zrobić wiele pozytywnego

Styczeń 27th, 2020
Lampa do światłoterapii ma szansę dobrze oddziaływać na nasze samopoczucie. Im więcej słońca i odpowiedniego oświetlenia jest w naszym otoczeniu, tym więcej satysfakcji odczuwamy oraz wspanialsze jest nasze samopoczucie. Niestety funkcjonujemy w takim klimacie, że przez kilka tygodni jesteśmy wystawieni na ponurą aurę, gdy tego słońca jest mało.

Jak skutecznie dbać o zdrowie, tak aby radować się nim przez długie lata?

Grudzień 24th, 2019
Dla wielu Polaków zdrowie jest najwyższą wartością. W czasie świąt Polacy nierzadko życzą sobie nawzajem dokładnie zdrowia, bo mają świadomość jego znaczenia. Jego strata może stać się przyczyną, że życie straci sens, a środki płatnicze nie będą już istotne. Co więc powinno się czynić, żeby przez długie lata radować się porządnym stanem zdrowia. Oto kilka sprawdzonych porad, które naświetlą zagadnienie profilaktyki zdrowotnej. Skuteczniej jest przecież przeciwdziałać chorobom, niż je kurować.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj