Ekrany diodowe, powszechnie nazywane telebimami, stanowią współcześnie przedmiot sporu. Czy są efektywną odmianą reklamy? Czy mogą dostarczyć większe zyski dla reklamodawcy? Jeszcze kilka lat temu były one niusem i jak żaden inny model promowania konkretnej usługi lub wybranego produktu ciągnęły uwagę ewentualnego konsumenta." /> Czy reklama na telebimie może być skuteczna?. Przekonaj się sam. - absolucorse

absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Czy reklama na telebimie może być skuteczna?. Przekonaj się sam. - absolucorse

Czy reklama na telebimie może być skuteczna?. Przekonaj się sam.

Kwiecień 9th, 2020
Ekrany diodowe, powszechnie nazywane telebimami, stanowią dzisiaj przedmiot sporu. Czy są efektywną odmianą reklamy? Czy mogą przynieść większe zyski dla reklamodawcy? Jeszcze parę lat temu były one newsem i jak żaden inny typ promowania konkretnej usługi bądź danego wyrobu ciągnęły uwagę potencjalnego nabywcy.

Aktualnie telebimy opatrzyły już się adresatom, nie rzucając im się tak w oczy jak wcześniej.

Zobacz następne podobne bardzo użyteczne źródło informacji na opisywany problem – kliknij tutaj oraz poznaj więcej w serwisie fanpage.

Reklamodawcy, którzy chcieliby wybrać tą formę promocji własnych artykułów powinni zdawać sobie sprawę z tego, że sam ekran diodowy jako narzędzie nie jest wcale tak kluczowy.

administration
Autor: Guillaume Speurt
Źródło: http://www.flickr.com
Umiejscowienie telebimu. Mniema się, iż idealna lokalizacja telebimu to 99% sukcesu reklamodawcy.

Zaabsorbował Cię taki artykuł? Kliknij i sprawdź szkolenia sprzedażowe dla handlowców teraz, tu znajduje się coś, co prawdopodobnie również Ci się spodoba.

Tego typu nośniki najlepiej jest umieszczać w miejscach, gdzie potencjalny konsument przymuszony jest do popatrzenia na ekran. Świetnymi przykładami lokalizacji, która z pewnością da zyski reklamodawcy będą: miejsca nieopodal dróg przelotowych, jakie cechują się obfitym ruchem kołowym, okolice dużych skrzyżowań z sygnalizacją świetlną (odbiorca zmuszany jest do zatrzymania się, spędzenia kilku chwil na przejściu a także dostrzeżenia wyświetlających się treści na telebimie). Najważniejszymi czynnikami, którymi charakteryzuje się dobra lokalizacja są: nieodzowność zatrzymania się przypuszczalnego konsumenta, wymuszenie ujrzenia ekranu a także nuda, umożliwiająca odbiorcy skupić się na nośniku z wyświetlającymi się zawartościami, które jego umysł będzie kodował. Nie sprawdzi się z kolei telebim Karpacz usytuowany przykładowo na parkingach przy obiektów handlowych.

Fundamentalnym czynnikiem w obszarze reklamy jest możliwość dotarcia z daną reklamą do potencjalnego klienta.

Podług amerykańskich badań kinetyczny obraz jest ośmiokrotnie lepiej utrwalany przez klientów aniżeli statyczny obraz.
Reklama na telebimie Gdańsk pozwala na przygotowywanie kampanii reklamowych podług osobistych założeń reklamodawcy oraz priorytetów klienta- reklama na telebimie.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj