Jeśli do tej teraz nie wybrałeś kierunku urlopowej wycieczki, być może ciekawą opcją byłoby załapanie się na korzystny last minute do Hiszpanii. To idealne państwo do odwiedzenia latem, ponieważ oferuje wspaniałą pogodę, cieplutkie morze i całą masę wspaniałych atrakcji dla gości." /> Czar iberyjskich riwier - polecamy najciekawsze miejsca - absolucorse

absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Czar iberyjskich riwier - polecamy najciekawsze miejsca - absolucorse

Czar iberyjskich riwier – polecamy najciekawsze miejsca

Listopad 18th, 2020
Jeżeli do tej dziś nie wymyśliłeś kierunku wakacyjnej wojaży, być może wartą uwagi możliwością byłoby załapanie się na tani last minute do Hiszpanii. To znakomite państwo do odwiedzenia w wakacje, ponieważ oferuje ciepłą pogodę, cudowne morze i sporo wspaniałych atrakcji dla przyjezdnych.

Wakacje w Hiszpanii

W tym kraju obecnie panuje okropny kryzys ekonomiczny, z tego powodu koszta pensjonatów w 2014 roku mogą spaść, co warto sprawdzić już dziś. Może to więc najlepszy czas, by odwiedzić Hiszpanię? Doskonałym wyborem są wakacje w Costa del Sol. Tak nazywa się riwiera w płd części kraju. Region ten to Andaluzja, tam osiedlili się lokalni Cyganie. Jeśli pojechać na wakacje w Costa del Sol, bezwzględnie musisz skosztować lokalnej kuchni – potrawy Cyganów Andaluzyjskich są cudowne. Pewnym punktem wakacji musi być także koncert tradycyjnego bandu muzycznego.

Wakacje w Costa del Sol to gwarancja niezapomnianych przeżyć dla wielbicieli muzyki. Niedaleko jest położony Gibraltar, pokryty skałami kawałek ziemi, który jest pod zarządem Anglii. To istotny punkt na mapie Europy – dzięki stacjonującym żołnierzom na Gibraltarze w czasie Drugiej Wojny Światowej Anglicy mogli kontrolować rejon Morza Śródziemnego. W tym maleńkim wycinku ziemi leży rezerwat, w którym mieszkają różnorakie typy małp.

Kolejnym kierunkiem podroży mogą być wakacjewakacje [okej-czarter.pl] w Costa Brava. Te wybrzeże jest położone w Katalonii, regionie Hiszpanii, który pragnie uzyskać niezależność. To świetne miejsca dla tych, którzy kochają zapierające dech w piersiach krajobrazy. Warto tam obejść uroczą Barcelonę, a zwłaszcza nieukończoną katedrę, dzieło szalonego architekta Gaudiego. Można też udać się na trening FC Barcelony.

Jeśli jednak nie jesteś zwolennikiem tego klubu sportowego, polecamy wyjazd do Madrytu, skąd pochodzi najlepsza drużyna w Hiszpanii i jedna z najpotężniejszych na świecie. Przy świetnym szczęściu możesz spróbować dostać na trening Realu Madryt. Koszulka podpisana przez samego Cristiano Ronaldo to marzenie wielu wielbicieli piłki nożnej.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj