absolucorse

zdrowo odpoczywaj

Nie siedź głodny u znajomych!

Luty 19th, 2020
Wkrótce impreza…godzina 16:00, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezkę u znajomych, zatem 2 godziny czasu wolnego dla nas.

Jeżeli jesteśmy mężczyzną to nie ma problemu, będziemy potrzebować jakieś 20 minut od momentu kąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego lokum. Jednak jeśli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 min., ale przynajmniej razy 4. Przede wszystkim kąpiel może i depilacja, później suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Super.

Z czego wykonywany jest implant dentystyczny i czy zabieg jego wszczepienia jest dolegliwy?

Październik 4th, 2019
Jeżeli zostałeś osobą, która wychowywana została w wariant tak zwany bezstresowy, zatem opiekunowie zapewniali Ci tysiące różnych zabaweczek, jakimi nie posiadałeś czasu się zabawiać, ponieważ w każdym wypadku miałeś w ręku jakikolwiek słodki kąsek, to potencjalnie zostałeś częstym gościem u stomatologa.
Jeśli ponadto w życiu dorosłym nadal zachowywałeś się w podobny, nieprawidłowy wszakże sposób, to prawdopodobnie pojawi się sytuacja, gdy miast uzębienia będziesz co tydzień myć swoje sztuczne uzębienie.

Jak rozpoznać zapalenie trzustki?

Luty 27th, 2019
Ważnym zadaniem trzustki jest produkcja insuliny, dzięki której do komórek ciała dostaje się glukoza, stanowiąca źródło energii niezbędnej im do życia. Ponadto ten organ produkuje enzymy jakie trawią cukry, białka oraz tłuszcze.
Również w przypadku narządu takiego jak trzustka choroby są bardzo groźne.

absolucorse

zdrowo odpoczywaj